Nihayet Kendimi Buldum :)

Formul

 

Web of Science’da yayınlarımı ararken AKGUN, M (Author) ve ERZURUM AND ATATÜRK ÜNİV* (Address) kullanıyordum. Bazı yayınlarımı göremediğimi farkettim. Özellikle çok merkezli çalışmalar gözükmüyordu. Kurum bilgisi yazmayınca da isim benzerliğinden dolayı çok fazla yayın listeleniyordu.

Bu sefer yazar ismi üzerinden eksiltme yöntemiyle (NOT kullanarak) yayınlarımı görüntülemeye çalışayım dedim. Önce, bir kısmını baştan ekarte etmek için zaman aralığını 2003’ten başlattım. Sonrasında ise yayınlarımın tamamına ulaşacak formüle geldi sıra. Formülü buldum bulmasına da varsın bir-iki tane de eksik görüntülensin dedirtecek kadar zamanımı aldı. Sanırım en doğru yol yayınları Researcher ID’ye veya benzeri bir Akdemik Kimlik‘e aktarıp oradan bakmak ve soranlara da o kimlik numarasını vermek.

İşte beni Web of Science’ta tanımlayan o formül:
AKGUN M NOT AKGUN, MI* NOT AKGUN, METE NOT AKGUN, MU* NOT AKGUN, MESUT NOT AKGUN, MEHMET NOT AKGUN, MUCELLA NOT KELES, S NOT AKGUN, NA NOT TURKER, AK, NOT AKGUN, MAH* NOT AKGUN, M* B* NOT GUCLU, M NOT ZEYREK, D NOT AKGUEN, M NOT OZBAYRAK, M NOT CAGILTAY, K NOT KAYGUSUZ, K NOT BECERIR, B NOT AKINCI, F NOT DINCER, S NOT OZCELIK, B (Author)
OR
YILDIZ, F and (Asthma Inhaler Treatment Study) (Author)

Time Span: From 2003 to 2016

Reklamlar


Kategoriler:Akademi(k), Her Şey

Etiketler:, , , ,

1 reply

  1. Abi isim değiştirsen daha kolay değil mi?

    Liked by 1 kişi

%d blogcu bunu beğendi: